Angus Grill Restaurant
fb-logo.png

Rezervace:

+420 702 077 030, 377 222 799
kajetanka@angusgrillrestaurant.cz

spacer-home.png
home-main.jpg

Vážení a milí hosté,

srdečně vás vítáme v Angus Grill Restaurantu Kajetánka. Obnovili jsme původně divadelní restauraci a zrekonstruovali prostory v historickém domě, který se nachází v památkové zóně města Plzně. Při přestavbě jsme dbali o zachování dávné atmosféry domu a postupovali jsme v souladu s podmínkami památkářů.


Restaurace je ojedinělá svým umístěním v historickém sklepení domu, částečně propojeném s plzeňským podzemím. Vybudovali jsme  vinný sklípek, v kterém si sami můžete vybrat archivní víno a pocítit atmosféru dávných časů Plzně.


Koncept restaurace je založen na pokrmech moderní kuchyně s netradiční úpravou nejen  hovězího masa  plemene Angus z rodinné farmy. Zpracováváme celý kus, z vyzrálého masa připravujeme steaky na přírodním grilu a z ostatních částí vaříme klasická česká jídla-např.poctivé vývary a omáčky do polední nabídky obědů, grilujeme Angus Burgery s burgerovým  masem vlastní receptury a mícháme originální tataráky. Vyrábíme uzeniny a výrobky registrované značky Silov, které si můžete zakoupit na prodejním místě  v restauraci - produkty nedodáváme do farmářských krámků, prodáváme za ceny od výrobce.

Naše speciality z hovězího masa Angus můžete ochutnat už ve třech provozovnách v Plzni: Angus Steak House v Pražské ul.23, Angus Grill Restaurant Kajetánka a Angus Burger v OC Olympia Plzeň.


Užijte si příjemný gurmánský zážitek, v létě také na zahrádce před vchodem do domu a děkujeme za přízeň.

Rodina Silovských a Angus tým Plzeň

spacer-home.png

Polední menu

Čtvrtek 16.8.2018

Polévka: 0,4l Zeleninový krém s krutony z bílého chleba (1,9)

45,-

Polévka: 0,25l Zeleninový krém s krutony z bílého chleba (1,9)

30,-

120g Španělský ptáček s jasmínovou rýží (3,7,9,10)

129,-

120g Smažený karbanátek, vařené brambory, rajčatový salátek (1,3,7)

119,-

Tatarák týdne: 70g Tatarský biftek podávaný na opečeném toustu s rukolou a parmazánem (1,3,10)

109,-

Burger týdne: 100g Angus Tex Burger – jemně mleté hovězí maso, BBQ omáčka, karamelizovaná cibulka a salát coleslaw, hranolky (1,3)

125,-

Salát týdne: 250g Caprese s bylinkovou bagetkou (1,7)

129,-

Dezert týdne: Brownies s kopečkem vanilkové zmrzliny (1,3,7)

85,-